O mnie

Fizjoterapia to moja pasja.

W pracy z pacjentem kładę szczególny nacisk na rzetelną i precyzyjną diagnostykę, niezbędną do indywidualnej terapii, oraz dobór jak najskuteczniejszych metod i procedur w leczeniu zdiagnozowanego przypadku. Zajmuje się leczeniem schorzeń neurologicznych, ortopedycznych, zespołów bólowych i przeciążeniowych oraz chorobami układu oddechowego. Cały czas aktywnie podnoszę swoje kwalifikacje. Moją pracę cechuje indywidualne podejście do każdego problemu oraz duża troska o dobro pacjenta.

 

Ukończyłam uczelnie:

  • Akademia Medyczna (studia licencjackie),
  • Wyższa Szkoła Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary (studia magisterskie).

Przeszła także wiele szkoleń – m.in. z:

  • terapii manualnej OMT Kaltenborn-Evjenth Konzept,
  • koncepcji PNF,
  • mięśniowo-powięziowej terapii punktów spustowych,
  • pinoterapii,
  • podstaw treningu funkcjonalnego,
  • kinesiotapingu.

Rehabilitacja po wypadkach i fizjoterapia dla sportowców Wrocław


Swoją ofertę kieruję do wszystkich osób, które zmagają się z bólem narządu ruchu lub potrzebują usprawnić go po kontuzjach, chorobach czy zabiegach. Prowadzę na terenie Wrocławia rehabilitację sportowców, osób po wypadkach oraz seniorów. Mogę służyć wsparciem tak różnorodnej grupie pacjentów, ponieważ w swojej pracy stosuję metody manualne. W odróżnieniu od bardziej inwazyjnych technik terapii są one bezpieczne w przypadku szerokiego spektrum dolegliwości, u osób z każdej grupy wiekowej i niezależnie od ogólnego stanu zdrowia.


Rehabilitacja sportowców Wrocław i wiele więcej!


Przechodzisz rekonwalescencję po złamaniu kończyny? A może potrzebny ci fizjoterapeuta sportowy? Wrocław obfituje w placówki, w których możesz skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji – o ile stan zdrowia nie ogranicza twojej mobilności, a napięty grafik pozwala wygospodarować czas na przejazdy przez zakorkowaną metropolię. W przeciwnym wypadku chętnie służę pomocą! Świadczę swoje usługi w domu pacjenta – z dojazdem pod wskazany adres. Masażysta czy rehabilitant sportowy (Wrocław to obszar mojej działalności) nie potrzebuje zaawansowanych technologicznie urządzeń ani przestronnej sali, by przynieść ci ulgę w cierpieniu!